Projekt 4 - rok szkolny 2010/2011

Projekt „Kunst und Kultur" (Sztuka i kultura) został zrealizowany pod koniec roku szkolnego 2010/2011 w języku niemieckim w klasie 3TB przez p. Agnieszkę Satro. W projekcie wzięło udział ośmiu uczniów: Michał Pluta, Michał Urbanowicz, Przemysław Staszkiewicz, Marcin Skowron, Gracjan Walczak, Grzegorz Zalewski, Mateusz Bondalski, Paweł Stądera.

Przykładowe prace uczniów:

• zobacz "zdjęcia" i dowiedz się jak nasi uczniowie prezentują siebie, swoje hobby i swoją szkołę

• zobacz film o Koszalinie przygotowany przez jednego z uczniów na bazie filmów promocyjnych
Urzędu Miasta:

Zobacz
certyfikat potwierdzający udział wraz z wypisanymi wszystkimi uczestnikami projektu.

Poniżej znajduje się opis projektu.

Kunst und Kultur

Austausch der Kulturen

Wir lernen uns und unsere Länder kennen.Mit der Kommunikation in Deutsch entwickeln die Sprachkompetenzen

1. Woche: Wir stellen uns vor/Steckbriefe